Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X

Doprava již od 49,- Kč

Možnosti dopravy zásilek:

Výsledek obrázku pro ppl

 


Zavolejte nám:

+420 731 781 257

Nabízené značky

AMABIENTE - sortiment výrobků zde

AMABIENTE je švýcarská společnost s pobočnou v České republice, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní svíčky s ojedinělým designem. Důraz tato společnost klade na to, aby pomocí umění ruční výroby dosáhli perfektního výrobku, přičemž využívá evropských materiálů nejlepší kvality. Na míru svíčkám vyrábí AMABIENTE  i svícny s jedinečným designem. Spojením svíček a svícnů AMABIENTE vzniká nezaměnitelný objekt, který dodá osobité kouzlo každému interiéru.

BALVI - sortiment výrobků zde

Španělská společnost BALVI je výrobcem a distributorem širokého sortimentu dárků a bytových doplňků. Firma Balvi je na trhu již od roku 1963. Její snahou je neustále přinášet na trh praktické výrobky s neotřelým designem.

Belmanet s.r.o. - sortiment výrobků zde

Společnost Belmanet s.r.o. je česká firma, která má svůj výrobní závod umístěný ve městě Loštice, na Moravě. Společnost se zabývá výrobou stojanů na víno RAXI. Všechny komponenty totoho úložného systému na lahve vína se vyrábějí ze surovin, které pocházejí z České republiky, nebo ze Slovenska.

BDK Glass, spol. s.r.o. - sortiment výrobků zde

BDK Glass je tradiční český výrobce sklářských výrobků.  Její produkty pocházejí od designerského návrhu až po konečné zpracování výhradně z rukou českých sklářských odborníků. V rámci sklářského průmyslu je tato společnost vyjímečná díky své unikátní výrobní technologii. Nosným programem je výroba dekorativního a výplňového skla metodou fusing. Všechny druhy výrobků se vyznačují unikátním designérským řešením a kvalitním ručním zpracováním.

BLACK-BLUM - sortiment výrobků zde

Dan Black a Martin Blum jsou představitelé  anglo-švýcarské společnosti. Jejich partnerství vzniklo v Londýně -  srdci designu v roce 1998. Výrobky této společnosti získaly mnohá ocenění za design a jsou prodávány ve vybraných obchodech po celém světě. Základní filozofií jejich práce je, dát každému produktu originální charakter a duši. Snaží se vytvářet funkční produkty, které mají vtip a šarm a zároveň má každý produkt něco z Danovy i Martinovy osobnosti.

CalleaDesign - sortiment výrobků zde

Italská rodinná firma CalleaDesign vyrábí designové hodiny a interiérové doplňky nepřetržitě již téměř 50. let. Veškeré produkty této značky se vyrábí ručně a kompletně celé v Itálii. Každý produkt je precizně zpracován a prochází důkladnou výstupní kontrolou.
Pro výrobu všech produktů se používá upravené vláknité dřevo, které je ručně lakováno prvotřídními ekologickými laky na nábytek.
Všechny hodiny CalleaDesign mají intarzované (frézované) logo, kovové ručičky a kvalitní quartzové bateriové hodinové strojky, zabaleny jsou v elegantních boxech s logem. Hodiny  i další produkty italské značky CalleaDesign mají záruku nejvyšší kvality zpracování.

CILIO PREMIUM - sortiment výrobků zde

CILIO PREMIUM je německá společnost zabývající se výrobou doplňků pro stolování a kuchyň. Filozofie německé firmy Cilio  vidí v první řadě člověka s jeho potřebami a nároky. Produkty značky Cilio jsou výjimečné jednak svým nadčasovým designem, kvalitními materiály, skvělou kvalitou zpracování a hlavně svou vysokou funkčností.

DISCOCLOCK - sortiment výrobků zde

Hodiny navrhuje a vyrábí Studio Stefanutti. Tyto kreativní hodiny vyráběné z klasických vinylových gramofonových desek jsou navrhované, ale i vyráběné v Itálii. Každý kus je vyroben a precizně zpracován na digitálním NC stroji. Nástěnné hodiny značky Discoclock naleznou své místo v pokoji většiny teenagerů, ale mohou se stát ideálním interiérovým doplňkem také do pracovny, restaurací, pizzerií, barů, diskoték atd. 
 

DUNI - sortiment výrobků zde

Švédská společnost DUNI je přední dodavatel kvalitních produktů pro dekoraci stolu. Historie společnosti DUNI začala již v roce 1949. DUNI přináší na trh jednorázové produkty k prostření tabule. Jedná se o jednoduché, pohodlné a elegantní řešení, díky kterému odpadá praní a žehlení ubrusů. Nabízí široký sortimet barev, rozměrů, designů, sezónních trendů, ale například také výrobky pro dětskou párty. Společnost DUNI používá unikátní materiál na bázi látka, který je jejím celosvětovým patentem.

Eva Solo - sortiment výrobků zde

Značka Eva Solo byla představena v roce 1997 jako potomek 60ti-leté dánské firmy EVA DENMARK, která se stala jedničkou na trhu s kuchyňskými potřebami. Eva Solo v sobě spojuje mládí se zkušeností. Vytváří exkluzivní bytové a kuchyňské doplňky - vyznačující se estetickou hodnotou, funkčností a vysokou kvalitou. Sortiment produktů Eva Solo je navrhován designerským duem TOOLS. Mnohé z produktů získaly národní i mezinárodní ocenění.

j-me - sortiment výrobků zde

Společnost J-ME byla založena dvěma bratry v září 2000 s touhou vytvářet originální, designové a kvalitní produkty. Společnost nyní sídlí v Londýně a získává ocenění po celém světě, kam také s úspěchem exportuje.

JOSEPH JOSEPH - sortiment výrobků zde

Společnost Joseph Joseph založili v roce 2003 dvojčata Richard a Antony Joseph. Podařilo se jim šikovně skloubit své dovednosti – Richard studoval design na Central St. Martins a Richard obchod a podnikání na univerzitě v Cambridge. Vytvořili tak mezinárodně uznávanou společnost specializující se na kuchyňské nádobí a doplňky. Firma Joseph Joseph je jednou z nejrychleji rostoucích firem na světovém trhu s domácími potřebami. Mnoho výrobků Joseph Joseph bylo oceněno uznávanými mezinárodními cenami za design.

KARLSSON - sortiment výrobků zde

Kvalita, originalita, inovace i nadčasový design  jsou hlavní  znaky holanských hodin Karlsson. Značka nabízí široký soritment  od tradičních, nadčasových hodin, jejichž vzhled není spojen s momentálními módními trendy a zůstanou trvalou ozdobou po dlouhá léta až po hodiny moderních tvarů a barev. Tato proslulá značka si našla cestu k zákazníkům po celém světě.

KITCHEN CRAFT - sortiment výrobků zde

Historie britské značky KITCHEN CRAFT sahá až do roku 1850 a stále je vedena potomky jejího zakladatele Thomase Planta. V současnosti patří značka Kitchen Craft mezi největší britské výrobce doplňků pro kuchyň a servírování. Společnost klade důraz na sledování nejnovějších trendů, zajímavý design a kvalitu svých výrobků.

Koziol - sortiment výrobků zde

Již od roku 1927 Koziol vynalézá, vytváří a produkuje výrobky top kvality. Všechny produkty jsou kompletně vyráběny v Německu. Od počátečního nápadu až k hotovému, zabalenému výrobku vše najdete v Erbachu, v Odenwaldských lesích. Koziol spolupracuje s nejlepšími designéry a univerzitami z celého světa. Společně s vlastním týmem Werksdesign tvoří tyto talenty ikony dnešní doby. Jejich originální plastové produkty vyhrávají nejlepší designová ocenění.

Küchenprofi - sortiment výrobků zde

Historie německé značky Küchenprofi sahá již do roku 1923, kdy společnost založil Artur Schmitz - dědeček rodiny současného majitele. Výrobky  Küchenprofi představují kvalitní a praktické doplňky pro přípravu a skladování potravin, které v sobě kombinují nadčasový design a vysokou funkčnost. Své uplatnění nacházejí v domácnostech i v profesionální gastronomii.

Maxwell & Williams - sortiment výrobků zde

Maxwell & Williams je australská značka, která je na trhu od roku 1995. Po letech působení se firma stala fenoménem a její zboží můžete zakoupit téměř po celém světě. Maxwell & Williams představuje především značkový porcelán. Její vysoce kvalitní porcelán se snoubí s jemností a nadčasovým designem.

MENU - sortiment výrobků zde

V roce 1979 založil Simon Hansen rodinnou společnost Danish Steel House, která byla v roce 1988 přejmenována na MENU. Pod dánskou značkou MENU nalezneme mnoho nádherných a unikátních výrobků, které spadají do kategorií kuchyň a jídelna, interiérové doplňky a outdoor. Tyto produkty skandinávského designu již získaly mnohá ocenění.

NEXTIME - sortiment výrobků zde

NeXtime je holandská designová společnost specializující se na výrobu hodin, založená byla již v roce 1970. Díky úspěšnému 40-ti letému vývoji v designu a výrobě hodin se značka Nextime stala jedničkou na světovém trhu. Kolekce této značky zahrnují hodiny různých stylů - od tradičních hodin až po hodiny moderního designu.

Philippi - sortiment výrobků zde

Německou firmu Philippi založil v roce 1992 Jan Philippi v Hamburgu. Odkud si firma našla cestu  téměř do celého světa. Hlavními znaky této společnosti je  inovativní design, elegantní minimalistické tvary, čisté linie, prvotřídní materiály a vynikající konstrukce. Nápady zakladatele Jana Philippi se podařilo spojit  s předními světovými designéry a za použití těch nejkvalitnéjších materiálů vznikají výrobky  mimořádného charakteru.

REMEMBER - sortiment výrobků zde

Značka REMEMBER přináší barvy do světa!

REMEMBER je středně velká společnost se sídlem v německém Krefeldu, která byla založena v roce 1996. Od této doby přináší na trh řadu originálních designových a dárkových předmětů, které jsou inspirovány především jasnými barvami. Předměty pro každodenní potřebu navrhuje tato společnost v originálním stylu a přetváří je tak na něco nového. Každý výrobek je navrhován a vyvíjen s velkou pečlivostí a vášní pro obohacení našich domovů. Výrobky REMEMBER již získaly řadu prestižních ocenění a nalezneme je v mnoha zemích po celém světě.

SAGAFORM - sortiment výrobků zde

Švédská společnost Sagaform je jednou z hlavních skandinávských značek vyvíjejících a distribuujících doplňky v nordickém designu.  Sagaform znamená radostné, inovačních dárky, doplňky do kuchyně i na piknik. Všechny produkty jsou navrženy předními švédskými designéry a založeny na švédských tradicích.

TWINS - sortiment výrobků zde

Rakouská značka TWINS již téměř 20 let úspěšně dodává  hodiny do celé EU. V jejím sortimentu najdete širokou nabídku designových hodin - hodiny dětské, nástěnné hodiny klasického i moderního stylu, stolní hodiny, budíky a v neposlední řadě hodiny kyvadlové.

TYPHOON - sortiment výrobků zde

Britská značka TYPHOON propojuje osobitý design a praktické řešení kuchyňských doplňků. Najdete v nich prvky východní i západní kultury.

ZASSENHAUS - sortiment výrobků zde

ZASSENHAUS je německá firma, jejíž vznik  se datuje už v roce 1867. Společnost se specializuje na produkty pro kuchyň a vaření. Již od počátku si firma kladla ty nejvyšší nároky na funkčnost a kvalitu svých výrobků. Pro její produkty je charakteristické použití nejkvalitnějších materiálů a dokonalé zpracování. Důležitá je také tradice a flexibilita firmy, která je schopna reagovat na aktuální situaci na trhu.